04 února 2013

Ztracená ve svém vlastním jáPoslední dobou přemýšlím co dál, mám chvíle kdy mě focení neskutečně naplňuje, pak naopak chvíle, kdy chci Slečnu fotografku vymazat ze světa, prodat foťák a vystačit si s občasným cvakem na mobilu a pak začne ten pocit vinny.  

Někdy mám pocit, že nejsem jedna jsme hned čtyři 

Krásná Agáta( najdete na Twittru) - holka co si může dělat co chce, je to mrcha! Netolerantní a nádherná, ironická a vtipná, věčně obklopena spousty přátel.

Slečna fotografka(najdete na blogu) - milá holka, která se vším hnedka ráda pomůže, je tu vždycky, když něco potřebujete, je to však ta co je vždycky jen záložní fotograf a její fotky nejsou perfektní.

Alžběta (najdete ji uvnitř mého já) - stydlivá, nespolečenská bez přátel a nudná.

Šárka, (tak to bych asi měla být já), - holka, ktera by ty tři měla nějak korigovat a dát je dohromady, ale ona to prostě nedokáže.

Každá z těch tří chce prostě něco jiného, jedna focení miluje, druhá nesnáší a třetí je to u zadku. Jedna miluje akty, druhá minimalistické portréty a ta třetí Machovinu (jak se jí u nás doma říká, rozklikněte,aby jste věděli o čem je řeč)

Taky nechápete proč se ženský prostě nedokážou dohodnout??


7 komentářů:

 1. A já věřím, že jednoho dne to zvládneš, všechny 3 spojíš do Šárky a budeš mít klid na duši. :)

  Ta fotka se dost dobře hodí, k tomu co píšeš, jsi tam stejná vlastně a zároveň po přečtení toho všeho každou vidím jinak ...

  OdpovědětVymazat
 2. Odpovědi
  1. Tak v jistém slova smyslu, bych věděla proč, ale že by to byly stejné důvody jako u mě? :D To snad ne?

   Vymazat
 3. Nebude jednodušší kdyby ses stala jenom jednou z Nich ? ;) I ta Alžběta bude mít něco do sebe...

  OdpovědětVymazat

Děkuji moc za všechny komentáře!

Follow by Email